На Сумщині жінка принесла додому снаряд

загрузка...

Знайдений неподалік дороги іржавий предмет пенсіонерка забрала додому і показала своєму сусіду. Чоловік упізнав у «знахідці» підривач від артилерійського снаряду, про що одразу сповістив  до поліції.   

Про небезпечний предмет у поліцію повідомив житель Шостки, колишній військовослужбовець. Чоловік розповів, що у дворі приватного будинку його сусідки — пенсіонерки знаходиться частина іржавого артилерійського снаряду часів Другої світової війни. За вказаною адресою негайно виїхали правоохоронці та рятувальники.

Станом на 3 квітня в Сумській області 30 випадків COVID-19

За словами 64-річної власниці, вона випадково знайшла цей предмет у полі, близько 100 метрів від дороги. Зрозуміла, що він металевий і вирішила забрати його додому. Пізніше показала свою знахідку сусіду, який і «забив на сполох».

Правоохоронці виставили охорону до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.

У Сумському лабораторному центрі прокоментували ситуацію з двома результатами тесту

Поліцейські нагадують громадянам, що у разі виявлення незнайомих або схожих на вибухонебезпечні предметів, потрібно припинити будь-які роботи в районі місця знахідки; організувати охорону, аби не допустити у зону небезпеки сторонніх осіб. І головне – за жодних обставин не чіпати цей предмет, й тим більше категорично забороняються будь-які маніпуляції з ним – нагрівання, розбирання, розпалювання поруч чи над ним багаття і т. д. – це смертельно небезпечно.

Пам’ятайте, що знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці саперних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибухівкою та боєприпасами.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *