Після скандалу на Сумщині всі сумнівні біоматеріали відправлятимуть до Києва

загрузка...

Сумський лабораторний центр відправлятиме позитивні і «сумнівні» біоматеріали до Києва

Про це сьогодні, 3 квітня, під час брифінгу у Сумській ОДА повідомив керівник обласного лабораторного центру Володимир Збаражський.

На Сумщині виявили фальсифікат масла ще в одній шкільній їдальні

За його словами, після інциденту із протилежними результатами ПЛР-дослідження біоматерілів мешканки села Козацьке Конотопського району Олени Грищенко, яка значиться у статистиці МОЗ як померла від коронавірусу, із сьогоднішнього дня до столичної лабораторії відправлятимуть для перевірки не тільки позитивні результати, а й ті, по яким є сумніви.

Обидва тести ДІЙСНІ!!! Але на думку фахівців, вплинути на результат могли ліки, які вона приймала під час лікування. Результат дійсно був негативний. Не виключено, що перед смертю жінка позбулася вірусу.

На його думку, все ж таки правильним був перший результат, який показав наявність вірусу у хворої, бо у її оточення (це чоловік і син, за даними представниці лабораторного центру у Конотопі пані Грузинської ред.)  також виявлений вірус. Що стосується другого дослідження, який дав негативний результат Володимир Збаражський сказав: «Картина могла бути «змазана».

У Сумському лабораторному центрі прокоментували ситуацію з двома результатами тесту

ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *