Податкова міліція Сумщини викрила схему ухилення від сплати майже 8 млн. грн. податків із використанням новітніх технологій

загрузка...

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області встановлено сумських підприємців, які організували реалізацію косметичної продукції виробництва Китайської народної республіки через мережу Інтернет переважно іноземним громадянам.

Для розповсюдження товарів використовувалися електронні каталоги (торгівельні Інтернет-хаби) Amazon та Ebay та інші.

Розрахунок за товар покупцями здійснювався у формі передплати на банківські рахунки або електронні гаманці (Payoneer, WebMoney, PayPaI, Qivi, EasyPay та інші).

З метою прикриття незаконної діяльності, переслідуючи єдину мету на ухилення від сплати податків, безготівкові кошти, отримані від реалізації косметичної продукції, зловмисники переводили в готівку. При цьому, отримані прибутки в повному обсязі в податковій звітності не відображали.

Читати також: У Сумах поліція знищила близько 100 кілограмів наркотиків

Зазначені дії призвели до ненадходження до бюджету податків на загальну суму майже ❗ 8 мільйонів гривень❗.

Під час санкціонованих обшуків в офісі, а також за місцями проживання ділків, правоохоронці виявили комп’ютерну техніку, документи фінансово-господарської діяльності, чорнові записи, мобільні телефони, понад ❗ 40 тисяч доларів США❗ необлікованої готівки та інші докази протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до правопорушення, а також відшкодування завданих державі збитків.

Заходи із викриття незаконної діяльності проводились оперативниками та слідчими податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *