Поліцейські Шостки розшукали та повернули в родину юного мандрівника

загрузка...

Поки його розшукували майже всі поліцейські Сумщини, хлопець катався на поїзді до Чернігівщини. Його у вагоні помітила провідниця і зателефонувала в поліцію.

Нагадаємо, що про зникнення 13-річного підлітка сьогодні у поліцію повідомила його бабуся. Жінка розповіла, що хлопець пішов на вулицю і назад не повернувся.

В пошуках малого, який вже кілька разів утікав з дому, правоохоронці перевірили вокзали та місця скупчення молоді. Відповідну інформацію про пошук дитини розмістили у засобах масової інформації та соціальних мережах.

Через кілька годин пошуків у поліцію зателефонувала співробітниця залізниці. Вона помітила в одному з вагонів потягу сполученням «Семенівка — Шостка» хлопця, який був схожий за описом на розшукуваного. Правоохоронці дочекалися прибуття залізничного транспорту до Шостки та доставили хлопця додому.

Читати також: Жителів Сумщини затримали правоохоронці з Львівщини

За словами підлітка, йому було нудно сидіти вдома і в такий спосіб він вирішив розважитися.

Наразі з юним мандрівником спілкуються ювенальні поліцейські. Останні пояснюють хлопцю всю небезпеку його нерозважливого вчинку. Крім того, чергову відповідну профілактичну бесіду правоохоронці проводять і з бабусею дитини, яка є його опікуном.

Поліцейські звертаються до батьків неповнолітніх дітей з проханням приділяти більше уваги своїм нащадкам — налагоджуйте з ними дружні, довірливі стосунки. Цікавтесь їх захопленнями, друзями та як вони проводять свій вільний час поза родиною.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *