Поліція Тростянеччини провела рейд місцями концентрації молоді

загрузка...

Однією з найгостріших проблем сьогодення є вживання тютюнових виробів і спиртних напоїв дітьми та підлітками. Тож, аби попередити поширення цього негативного явища, тростянецькі правоохоронці провели комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Вечірне місто».

В рамках заходів працівник сектору ювенальної превенції виявив чисельні порушення чинного законодавства. і склав 12 адміністративних протоколів. В число правопорушників потрапили як недбайливі батьки, так і самі неповнолітні.

Так, в ході перевірки місць відпочинку молоді та паркових зон міста поліцейські виявили групу підлітків, що розпивали спиртні напої. Правоохоронці склали на неповнолітніх адміністративні протоколи, а з батьками юних правопорушників провели профілактичні бесіди.

У Сумах переповнені лікарні: один лікар на сотню пацієнтів стаціонару

Також постане перед судом 18-річний юнак, який довів неповнолітніх своїх знайомих до стану алкогольного сп’яніння.

Ще один адміністративний протокол поліцейські склали на неповнолітню ученицю місцевого ліцею — дівчина, не криючись, палила цигарки біля навчального закладу.

Не уникли візиту правоохоронців й ті батьки, котрі не виконують своїх обов‘язків відносно власних нащадків. Так, до відповідальності притягнули тростянчанку, яка постійно вживає спиртні напої та не приділяє чотирьом своїм неповнолітнім дітям належної уваги.

Ще дві матусі понесли відповідальність за те, що їх діти без вагомих причин тривалий час не ходили до школи.

«Поліція й надалі буде тримати під контролем розважальні заклади та місця відпочинку, де перебувають неповнолітні, — говорить начальник Тростянецького відділення поліції Дмитро Станішевський.— Адже, приділяючи максимум уваги дитячому та молодіжному середовищу сьогодні, ми дбаємо про майбутнє нашої держави».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *