Поліція в Сумах надала журналісту відповідь-відписку: ОДА не громадське місце?

загрузка...

Про таке сьогодні, 30 червня, відділ комунікації поліції області повідомив журналістці Олені Адаменко  у відповідь на запит про те, як відреагувала поліція на її заяву про порушення правил щодо карантину людей головою Сумської ОДА Романом Грищенком під час підписання меморандуму про співпрацю із місцевим бізнесом.

Що ще цікавіше, на відміну від сумської поліції, сам Кабінет Міністрів в офіційному роз’ясненні до постанови №211 від 11 березня 2020 року “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19спричиненої коронавірусом SARS CoV-2”, на яку посилалася журналістка у своїй заяві, чітко визначено, що державні установи є громадськими місцями.

Також нагадаємо, що юридично визначення терміну Громадське місце звучить так- частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під’їзди, а також підземні переходи, стадіони.

МОЗ чітко візначив, де потрібно носити маску ТИСНИ СЮДИ В переліку «приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ .»

В результаті з’являється питання, коли правоохоронці перестануть писати відписки, щоб захищати можновладців? Простих штрафують і сумління не мучить? Ну одне зрозуміло точно. В ОДА є недоторканні!

ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *