Понад мільйон гривень збитків завдав агролісгосп на Сумщині

загрузка...

У період з 15 по 18 лютого 2021 року Державною екологічною інспекцією у Сумській області здійснювалася планова перевірка ДП «Охтирський агролісгосп». У ході заходу екоконтролю було встановлено, що у 2020 році цей агролісгосп здійснював суцільну рубку головного користування у кварталі 68 (виділ 15), що знаходиться в межах Грунської сільради Охтирського району.

Відповідно до лісорубного квитка, суцільна рубка листяних насаджень породи «вільха» мала проводитись на ділянці площею 1 га.

Немає опису світлини.

Втім, під час проведення контрольного вимірювання площі лісосіки за допомогою GPS-системи, екоінспектори виявили, що площа загального зрубу становить 1,2 га, що на 0,2 га більше дозволеної.

Читати також:  У США випробували патрульний корабель під назвою «Суми»

За результатами контрольного обліку пнів на зазначеній ділянці обраховано 122 незаконно зрубаних дерева різних діаметрів, з яких 117 сироростучих і 5 сухостійних вільх. Загальна сума збитків, завданих незаконним порубом лісових насаджень, склала 1 050 231 грн.

Немає опису світлини.

На підставі зазначених фактів Інспекція передала до правоохоронних органів матеріали за ознаками вчинення кримінального правопорушення задля внесення відомостей до ЄРДР та вжиття заходів представницького характеру.

Державна екологічна інспекція у Сумській області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *