Просто позитивна новина: У Глухові збирали гроші на велосипед для розповсюджувача преси

загрузка...

Подібні історії, про одну з них і піде мова, трапляються вкрай рідко. Але щиро тішуся з того, що в світі, де большість живе за принципом «Кожен сам за себе» є чимало добрих людей, готових простягнути руку допомоги.

Миколу Сазонова у місті Глухів що на Сумщині, багато хто знає. Він людина хоч і не публічна, та постійно на очах у містян – продає газети. В силу своєї хвороби, пересувався по місту на оригінальному велосипеді з великою корзиною. Туди він загружав пресу, яку розвозив по багатьох точках. Та декілька тижнів тому Микола потрапив у ДТП: на одному з перехресть його збив автомобіль. Благо, обійшлось без великих травм, чоловік отримав легкі ушкодження. Та його транспорт вийшов з ладу. Говорить, що колесо відбилось та й корпус понівечений, їздити на ньому вже не можна.

Це стало справжньою проблемою для чоловіка, бо пішки ходити йому важко. Про це дізнались у ТОВ «Велетень» і вирішили зробити нужденному подарунок – купили велосипед. Передали транспорт 22 червня.

Як розповіла журналісту керівник ТОВ «Велетень» Надія Вайло, раніше батьки Миколи Сазонова працювали у них в товаристві. Батько був механізатором, мати – дояркою. Тому вони вирішили не залишатись осторонь, а допомогти з придбанням велосипеду.

На Сумщині судитимуть чоловіка, який обстріляв працівників АТ «Сумиобленерго»

Коля не приховує емоцій, говорить, що дуже радий і вдячний за такий подарунок.

Ще до того, як з’явилася інформація про подарований йому велосипед, глухівчани скидалися грошима, намагаючись зібрати потрібну суму. Ці гроші також були передані головному герою. Хотілося б більше таких історій. І можливо світ став би трохи добрішим.

nedelya

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *