Ремонт доріг на Сумщині: поверніть людям вкрадений тротуар!

загрузка...

Мешканці села Вільшана, що у Недригайлівському районі на Сумщині, звернулися до сільського голови через ремонт траси «Суми-Київ». Розширення дороги провели за рахунок тротуару. Тепер дорога іде попід хатами, а селяни мають ходити проїжджою частиною.

Анна Бережна розповідає, що з чоловіком вони живуть у Вільшані вже більше 50 років. Тепер лавка біля двору, на якій люблять сидіти, знаходиться впритул до дороги. «Оце закидали, не можна ні зайти, ні вийти. Доріжку сапою прогорнули, і виходимо на дорогу. Була стежка, тротуар був нормальний», — говорить жінка.

Анна Бережна з чоловіком на лавці біля двору 30 червня 2020 року

Поліція в Сумах надала журналісту відповідь-відписку: ОДА не громадське місце?

Який вигляд мала ця ж дорога до ремонту, можна побачити на Google-карті: уздовж траси є пішохідні доріжки.

Знімок з Google-карт. Двір Анни Бережної і лавка біля нього — праворуч

«Людям ніде ходити і дуже небезпечно на дорозі, бо машини їздять не 60 км/год, а ввечері вже 120 і 140 ганяють. Тротуару немає і, мабуть, робити ніхто не збирається. Раз дорожники зробили дорогу, вони ж і тротуар повинні, той що зірвали, зробити», — вважає інший мешканець Вільшаної Володимир Подоляка.

Залишки старого тротуару, який раніше ішов вздовж траси, тепер лежить обабіч дороги.

«Я хочу, щоб зробили доріжку не для мене, а для всього населення нашого села, нашої вулиці. Ми звернулися до голови сільської ради, щоб надав нам відповідь: чи буде вона збудована. Звернулися 34 жителі нашої вулиці», — розповів житель Вільшани Сергій Лаговський.

Сільський голова Михайло Мельніков говорить, що це питання — не до нього. «Та земля, на якій ми зараз знаходимось, це полоса відведення Служби автомобільних доріг. Тобто, вона лежить в полосі відведення дороги Н-07. Щось робити на чужій земельній ділянці ми ніякого права не маємо», — пояснює сільський голова.

Скандальний учитель з Шостки хоче відсудити 140 000 гривень

За його словами, 26 червня він направив листа до Служби автомобільних доріг Сумщини щодо облаштування тротуарів. На офіційній сторінці у Facebook служби повідомляється, що робитимуть їх після завершення основних робіт.

Більше розказати про це речниця служби Лілія Кошина пообіцяла за два дні.

Автор фото — Ігор Стрельцов

suspilne

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *