Співробітники поліції Шостки розшукали двох пенсіонерок, які заблукали у лісі

Співробітники поліції Шостки розшукали двох пенсіонерок, які заблукали у лісі

Кілька годин тривав розшук двох літніх жительок Шостки, які пішли у ліс за грибами і заблукали. І хоча їх пошук ускладнювався настанням темряви та несприятливими погодними умовами, поліцейським вдалося знайти пенсіонерок та допомогти їм повернутися додому.

Подія сталася вчора, 24 вересня. Близько 18-ї години в поліцію зателефонувала одна з жінок, які загубилися у лісі. Остання прохала про допомогу.

За словами 83-річної жительки Шостки, вони з напарницею, якій 65 років, знаходяться в лісі між селами Крупець та Івот, проте дорогу до населених пунктів знайти самостійно не можуть.

Читати також: На Сумщині дівчина впала в каналізаційний колодязь

Співробітники поліції Шостки одразу розгорнули пошукову операцію, яка тривала кілька годин: правоохоронці, підтримуючи постійний телефонний зв’язок з жінкою, їздили лісними дорогами з увімкненою сиреною та проблисковими маячками, щоб заблукалі змогла їх почути та побачити.

Вжиті заходи дали свій позитивний результат — мокрі та стомленні шанувальниці тихого полювання вийшли таки до поліцейських. Їх запросили до службового автомобіля і відвезли додому.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *