Територія літнього парку в Глухові тоне в смітті (фотофакт)

Глухівчанка Тетяна Троценко виклала в мережу фото ранкового літнього парку в Глухові. Картина сумна. Упаковки від медикаментів, довгі чекові стрічки — все це валяється під ногами перехожих. Глухівчани в своїх коментарях до посту висловлюють здивування, підозрюючи, що сміття принесене з аптечного пункту, що працює на території Глухівської ЦРЛ. Але ж папір можна було донести до найближчого сміттєвого бака.

Люди пишуть, що брудно не тільки в парку, а також  на і території лікарні. Чи не соромиться народ кидати сміття, де доведеться. Ось і хтось невідомий вважав за краще піти найпростішим шляхом, не бажаючи нести упаковки від медикаментів в сміттєвий контейнер.

Глухівчанку помилково відправили в сумський онкодиспансер з чужими результатами [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/region/gluhivchanku-pomilkovo-vidpravili-v-sumskij-onkodispanser-z-chuzhimi-analizami/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Подібна поведінка стало нормою для несвідомих городян, чи не на кожному кроці можна зустріти пакети з побутовими відходами та навіть будматеріали. Журналісти багаторазово звертали увагу на проблему, що склалася, але ситуація залишається незмінною, недобросовісні глухівчани продовжують смітити.

hlukhiv.info

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *