У Глухові просто посеред вулиці чоловікові стало погано … він помер

Рано вранці жителі Глухова виявили на вулиці Спаській людину, яка лежала на узбіччі проїжджої частини. Чоловік був накритий покривалом, тому дехто зробив висновок, що його збила на смерть машина.

Як прокоментував начальник Глухівської поліції, громадянину стало погано прямо на вулиці. Він впав і помер, передає shans.com.ua.

Читати також: У Сумах поліція оперативно розшукала жінку та її неповнолітніх дітей

Очевидці викликали швидку допомогу.

Що відомо?

У Глухові раптово помер відомий терапевт

Сьогодні, 30 травня, на 73-му році життя перестало битися серце чергового лікаря приймального покою Глухівської міської лікарні Ткаченка Вадима Васильовича.

За попередньою інформацією, Вадим Васильович помер дорогою на роботу. Медики, які прибули на місце виклику, констатували раптову смерть, передає hlukhiv.info.

Колеги пам’ятають Вадима Васильовича як порядну, скромну, інтелігентну, чуйну, небайдужу людину, професіонала. Він віддав своїй професії, яку дуже любив, не одне десятиліття. Починав кардіологом на прийомі в Глухівської поліклініці, а після 20 років віддав себе роботі на “швидкій допомозі”. В останні роки ніс трудову вахту на приймальному покої міськлікарні, тісно контактував з інфікованими COVID-19, часто наражаючи життя ризику.

Всі колеги терапевта сумують і висловлюють жаль з приводу його передчасної смерті і висловлюють співчуття рідним і близьким.

“Біль і скорботу переповнює серця тих, хто знав і працював з цим життєрадісним, добрим і чуйним лікарем, готовим підтримати і прийти на допомогу тим, хто в цьому має особливу потребу.”, – поділяють горе співробітники.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.