У Глухові врятували дитинча козулі

загрузка...

Тест на людяність: у Глухові дитинча козулі врятували — залікували рани і повернули до лісу.

Йдеться про дитинча козулі, яке навідалося у приватний сектор Глухова. Тварина застрягла в огорожі, і самостійно вибратися з пастки не могла.

Очевидцями події стали глухівчанка Оксана та її хлопець. Молоді люди йшли вулицею Пушкінською, як раптом звернули увагу на нестямно гавкаючого собаку. Підійшовши ближче, помітили дитинча козулі. Перелякана тварина заплуталася в дроті і гілках. Невідомо, як довго вона перебувала в пастці і як давно блукає вулицями міста, адже нещодавно козуля вже була помічена на Пушкінській. Не можна сказати однозначно, ця ж саме тварина або інша.

Очевидно, що першим її помітив пес. Він ніяк не бажав залишати дитинча козулі, відігнати його було складно, як не старалися глухівчани. Добре, що поруч зупинилося авто, власники якого прийшли на допомогу, таки прогнали пса і звільнили лісового гостя. Операція з порятунку виявилася вдалою. Але тварині знадобилася медична допомога, вона була травмована.

«На обличчі козулі була травма, текла кров, чи  то з носа, чи то з губи. Вирішили надати допомогу і відвезти тварину до ветеринара. Він зробив заспокійливий укол», — повідомила Оксана.

Читати також: В Україні ЗНО може стати платним

Щоб уберегти  дитинча козулі, яке опинилося на вулицях міста,  небайдужі люди відвезли його в Слоутський ліс, на лоно природи. Самі рятівники свій вчинок назвали тестом на людяність

 

hlukhiv.info

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *