У Краснопільському районі виявлено сказ у безпритульного кота

25.08.2020 начальнику Краснопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини надійшов телефонний дзвінок від жителя с. Мала Рибиця Краснопільського району про отримання 22.08.2020 подряпин від безпритульного кота на власному подвір`ї при спробі його вигнати з домоволодіння.

Кіт був загнаний в клітку для подальшого спостереження за його станом, 25.08.2020 р. кіт загинув. У термінованому порядку потерпілому було запропоновано звернутись за медичною допомогою. Внаслідок чого фахівцями ветеринарної медицини було відібрано патологічний матеріал для дослідження на сказ. Після відбору матеріалу труп кота спалено, а місце продезінфіковано.

загрузка…

Згідно лабораторного дослідження Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 002349 п.м./20 від 26.08.2020 у мазках-відбитках зроблених з надісланого матеріалу виявлене свічення характерне для вірусу сказу.

У Сумах викрали авто: власник шукає свідків

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Краснопільській районній державній адміністрації № 2 від 26.08.2020 оголошено неблагополучний пункт по сказу і введені карантинні обмеження та визначено загрозливу зону. Розпочаті комплексні заходи по ліквідації сказу відповідно до затвердженого Плану.

Потерпілий проходить курс антирабічних щеплень.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *