У Краснопільському районі виявлено сказ у безпритульного кота

25.08.2020 начальнику Краснопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини надійшов телефонний дзвінок від жителя с. Мала Рибиця Краснопільського району про отримання 22.08.2020 подряпин від безпритульного кота на власному подвір`ї при спробі його вигнати з домоволодіння.

Кіт був загнаний в клітку для подальшого спостереження за його станом, 25.08.2020 р. кіт загинув. У термінованому порядку потерпілому було запропоновано звернутись за медичною допомогою. Внаслідок чого фахівцями ветеринарної медицини було відібрано патологічний матеріал для дослідження на сказ. Після відбору матеріалу труп кота спалено, а місце продезінфіковано.

загрузка…

Згідно лабораторного дослідження Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 002349 п.м./20 від 26.08.2020 у мазках-відбитках зроблених з надісланого матеріалу виявлене свічення характерне для вірусу сказу.

У Сумах викрали авто: власник шукає свідків

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Краснопільській районній державній адміністрації № 2 від 26.08.2020 оголошено неблагополучний пункт по сказу і введені карантинні обмеження та визначено загрозливу зону. Розпочаті комплексні заходи по ліквідації сказу відповідно до затвердженого Плану.

Потерпілий проходить курс антирабічних щеплень.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *