У Лебедині під приводом перевірки вентиляції до людей приходять шахраї

загрузка...

На изображении может находиться: текст «9t:91-81/6/0Z07 ул. уважаемый абонент! в связи тем что 8 ваше домовладение не было доступа печника (пожарного) для домn обследования дымовых вентиляционных каналов, вамнеобходимо получить акт пригодности дымовых вентиляционных каналов от газовых приборов на отопительный сезон 2020-2021r срочно перезвонить. 0954586650 администрация газовой службы»

На Сумщині в Лебедині активізувалися особи, які під виглядом перевіряючих вентиляційны канали в будинках жителів міста, просто заробляють на довірливих громадянах гроші. При цьому, вони ще й посилаються на міськраду Лебедина, щоб громадяни не довго сумнівалися в тому платити чи ні.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав мер Лебедина Олександр Бакликов.

«Увага, шахраї! Шановні лебединці! Сьогодні до мене були неодноразові звернення про те, що містом блукають люди, які пропонуючи послуги з перевірки газових приладів та димоходів посилаються на міську раду та міського голову, роздають їм «інформаційні листки» (без печаток і підписів) начебто від адміністрації газового господарства, і вводячи людей в оману, беруть за ці послуги чималі гроші.

Скажу коротко: «Гоніть в шию!!!».
Жодних повноважень цим чи подібним особам ні я, ні міська рада не надавала, так само як і «адміністрація газового господарства». Це й не передбачено чинним законодавством.

Але ці дії порушують права споживача: Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги). Продавець(виробник) має забезпечити надання інформації в такому обсязі, щоб у покупця склалось чітке уявлення про властивості товару, правила користування, збереження його тощо.

А тут дають папірець (без підписів та печаток) і «платите гроші» невідомо за що … »

Мер також написав, що правоохоронні органи перевірять, що це за невідомі люди.

У коментарях деякі мешканці Лебедина написали, що вони таки довірилися невідомим і заплатили суми від 140 до 210 гривень.

До того ж, уважні громадяни звернули увагу на те, що інформація в папірцях, які роздають невідомі, написана не державною мовою, а російською.

На изображении может находиться: текст

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *