У Лебединських школах через холоднечу скорочують уроки

Повідомлення про це отримують батьки дітей. Причиною скорочення навчального процесу, ймовірно, є низька температура у класних кімнатах, -пише ЖЛ

За словами батьків, з якими вдалося поспілкуватися «ЖЛ», у переважній більшості класних кімнат під час занять дітям доводиться сидіти у верхньому одязі. Як можна розуміти із повідомлення, наданого батьками, уроки тривають 30 хв.

Водночас, відповідно до чинного Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти температура повітря має бути:

– у класних кімнатах у межах 17-20 °C,

– у майстернях по обробці металу і дерева 16-18 °C,

– у спортивному залі 15-17 °C, в роздягальнях при спортивному залі 19-23 °C,

– у актовому залі 17-20 °C,

– у бібліотеці 16-18 °C,

– у  медичних кабінетах 21-23 °C,

– у вестибюлі, гардеробі 16-19 °C

– у санітарних вузлах 17-21 °C.

У дошкільних навчальних закладах за відповідним Санітарним регламентом оптимальною температурою у групових осередках є +19-23°С. У залах для занять музикою та фізичною культурою +18-19°С. У теплих переходах – не менше +15°С.

У приміщеннях, що займають кутове положення або знаходяться в торці будівлі дошкільного навчального закладу, температура повітря повинна бути не менше +21°С.

Відповідальними за дотримання вимог згаданих санітарних регламентів є засновник (власник) та керівники навчальних закладів.

Читайте також: На Сумщині планується зменшити кількість медичних коледжів

Нагадаємо, за новими правилами опалювальний період починається не пізніше ніж, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8°С та нижче, а закінчується не раніше ніж коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С.

Рішення про початок та закінчення опалювального періоду приймається органом місцевого самоврядування з урахуванням кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, державними санітарними нормами і правилами.

Втім за даними метеорологічних ресурсів найближчим часом середньодобова температура повітря ненадовго опуститься нижче норми, надалі ж очікується потепління.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *