У приміщеннях лікарні міста Путивль14-17 градусів тепла: на хворих і медиках на Сумщині економлять?

загрузка...

Возможно, это изображение (в помещении)

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала депутат Путивльської міськради Ольга Бутова:

«Протягом двох тижнів до мене, як до депутата звертаються хворі, а також медпрацівники Путивльської лікарні. Скаржаться на температурний режим у палатах та кабінетах.

Сьогодні, з метою виконання депутатських повноважень, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», відвідала лікарню. Приймальне відділення зустріло теплою зустрічу медпрацівників….але не дуже зіграла температура приміщення, куди в першу чергу направляють хворих…а саме +14.

Не дуже зрозуміло, як доросла людина, не кажучи про малюків, може зняти верхній одяг для огляду тут….

Якось…наче насмішка звучить «Пункт обігріву», що написано на дверях.

Терапевтичне відділення теж приємно вразило доброзилчливими посмішками та привітністю. Маніпуляційний кабінет +16+17…В іншому кабінеті нажаль на термометрі показників не побачили..бо немає такої цифри.

Нет описания фото.

Привітна медсестра хірургічного відділення, нажаль зателефонувавши заввідділенням, у палати не пустила, але була дуже привітна.

Дуже шкода,що у період пандемії та такій статистиці зараз по пневмонії та covid-19 у нашому регіоні медпрацівники і хворі знаходяться у такому температурному режимі.

В чому ж причина? Чи є це наслідком економії? Чи є це наслідком скасування тендеру на 404тис (прорахований до кінця опалювального сезону звільненим головним лікарем, як мені відомо..можливо помиляюся), який був виграний, але за два дні до підписання угоди не підписаний?

Чи може не притримуються нормам дров на добу ? Що ж є причиною? Чи можливо відбувається економія дров, бо скасувавши тендер в лютому місяці їх купили значно менше, ніж потрібно, як мені відомо…можу помилятися….

Чому люди мерзнуть у лікарні, ставши жертвами не зрозуміло чого? Питань багато нажаль. А відповіді…

P.S. Pазначу, що стосується захищених статей — це лікарні, школи, садочки»

Возможно, это изображение (в помещении)

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *