У райцентрі на Сумщині місцева молодь розбила вікна в будинку культури

загрузка...

Молодь  міста Кролевець обрала для своїх розваг зовсім невідповідні місця – територію першої школи, районного Будинку культури та багатоквартирних житлових будинків поряд.

Обурені кролевчани вже неодноразово скаржилися на гучні зустрічі юних містян, бруд та пошкоджене ними майно. Так, вчора ввечері, 1 липня, знову відмітилися гучні відпочиваючі: виламали двері та побили вікна у Кролевецькому районному будинку культури.

«Останнім часом мешканці міста спостерігають компанії молоді, які ввечері проводять дозвілля на території СШ № 1 та Районного будинку культури. Традиційно «відпочинок» супроводжується бійками та розпиттям спиртного. Після «відпочинку», теж традиційно залишаються гори пляшок, банок та пачок з-під різноманітних смаколиків. Вчора ввечері цю картину доповнили виламані двері в підвал та розбиті вікна», – повідомили в РБК.

На Сумщині жінку знайшли мертвою у власній квартирі

Працівники галузі культури зазначили, що вони розуміють, як гостро наразі стоїть проблема дозвілля молоді, особливо в умовах карантину, але, зважаючи на ті ж умови карантину, вони не мають можливості організувати вечори відпочинку для молоді. Всі заходи проводяться лише онлайн. «Залишається тільки закликати до совісті тих, хто проводить відпочинок у такий спосіб», – наголосили в РБК.

05453.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *