У школі на Сумщині учнів 1-4 класів відправили на карантин

Школярі липоводолинського навчального закладу перебуватимуть на карантині протягом тижня. Причина – перевищення порогу захворюваності на грип та ГРВІ. Так пояснюють ситуацію у відділі освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради.

“Відповідно до законодавства рішення про введення карантину приймає педагогічна рада школи, – розповіла редакції начальник відділу Юлія Шапран. – Останніми днями в молодших класах збільшилася кількість учнів, які не відвідують навчання через хворобу.

На 14 вересня таких дітей було 22 відсотки, а це є порогом захворюваності, при якому вводиться карантин. Педагогічна рада Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. прийняла рішення ввести карантин для 1-4 класів з 15 по 21 вересня включно і перейти на навчання в онлайн-режимі. Щодо 5-11 класів, то рівень захворюваності учнів зараз становить 13 відсотків, але є тенденція до його збільшення. Тому не виключено, що на карантин підуть і старші класи, якщо буде перевищено поріг захворюваності на грип та ГРВІ. З коронавірусом нинішні захворювання дітей у школі не пов’язані”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.