У Шостці працівники “Водоканалу” відшукують люки, які заасфальтували будівельники під час ремонту доріг

загрузка...

За даними КП ПУВКХ “Водоканал”, під час ремонту доріг будівельники повинні були піднімати горловини люків до проєктної відмітки нового асфальтного покриття. Це має входити в проєктні роботи і в кошторис виконання робіт. Але чомусь підрядники це не взяли до уваги і проклали асфальтне покриття поверх люків, пише shostka.info.

“Замість усунення поривів на водопровідних мережах або проведення ремонтних робіт на каналізаційних мережах працівники «Водоканалу» вимушені згаяти час на пошук оглядових люків, закатаних під товстим шаром асфальту на дорогах Шостки”, – повідомляє КП ВУВКГ «Водоканал» на своїй сторінці у Фейсбук.

Якщо не знайти оглядовий люк, може виникнути надзвичайна ситуація – тривала відсутність водопостачання або затоплення підвальних приміщень каналізаційними стоками.

Для відновлення доступу до оглядових колодязів працівники КП ВУВКГ «Водоканал» вимушені розбивати асфальт на глибину 20-30 сантиметрів, відшукувати люки, кришки яких вже не придатні до використання, та встановлювати нові дорожні кришки люків за кошти підприємства.

Читати також: На Сумщині засуджено чоловіка, який обкрадав продавців у торговому центрі

На сьогодні вже замінені оглядові люки на дорогах між будинками №№ 25 та 22 по вулиці Прорізній та біля будинків №№ 24, 22, 12-А, 24 по вул. Робочій. Але це лиш невелика частина необхідних для виконання робіт, що не врятує ситуацію, впевнені у “Водоканалі”. У місті закатано в асфальт ще, орієнтовно, від 30 до 50 колодязів, для пошуку та заміни яких потрібні час та чималі кошти.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *