У Шостці відбувся черговий тарифний мітинг

загрузка...

 21 лютого в центрі міста Шостка в рамках всеукраїнської акції відбувся черговий тарифний мітинг , пише —shostka.info

До присутніх (в основному прийшли люди пенсійного віку) звернулася одна з організаторів заходу Наталія Максін. Вона розповіла про те, що оголошено збір підписів під вимогами до центральної влади.

 По-перше, забезпечити споживачів газом українського виробництва (за собівартістю), по-друге, повністю скасувати плату за транспортування газу, по-третє, залишити в силі тарифи на електроенергію за обсягами споживання (до 100 кВт / год на місяць — 0,9 грн. / кВт).

Крім того, Наталія Максін виступила за скликання позачергової сесії міськради, на якій би депутати розглянули питання тарифів (в тому числі, і на тепло). 

«Якщо вони зберуть позачергову сесію, розглянуть всі ось ці питання, які ми зараз записали, і приймуть рішення про те, що будуть відстоювати наші права і з цим рішенням сесії поїдуть до Києва, тільки тоді буде результат» , — сказала вона.

За підсумками мітингу одноголосно була прийнята резолюція.

Нагадаємо, на нещодавній сесії міськради депутати звернулися до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, НКРЕКУ щодо незгоди зі збільшенням тарифів на комунальні послуги.

Читати також: У приміщеннях лікарні міста Путивль14-17 градусів тепла: на хворих і медиках на Сумщині економлять?

Центральну владу закликали зупинити зростання тарифів на комунальні послуги (на газ, електроенергію, тепло), на поставку теплової енергії ШП «Хаер», тарифи для якого встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), забезпечити тарифи на газ на рівні вересня 2020 р скасувати рішення Нацкомісії, яким встановлено тарифи на транспортування газу.

Крім того, залишити в силі тарифи на електроенергію за обсягами споживання (до 100 кВт / год на місяць — на рівні 0,9 грн. / КВт), збільшити існуючі соціальні норми споживання житлово-комунальних послуг, в рамках яких держава надає людям субсидії, провести перевірку законності і обгрунтованості збільшення вартості енергоносіїв.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *