У Сумах поліція розшукала водія, який втік з місця ДТП (відео)

загрузка...

Два протоколи склали патрульні на водія, який вчинив та залишив місце автопригоди

Патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Чернігівській, у якій один з учасників залишив місце події. На місці пригоди інспектори зустріли заявника, який і розповів, що залишив свій автомобіль Porsche Cayenne на парковці, а коли повернувся, то виявив пошкодження, характерні для ДТП. А ось інший учасник місце події залишив.

У ході розшукових заходів, патрульні встановили ймовірну марку та колір автомобіля, причетного до автопригоди, та розпочали його пошуки. Та яким неочікуваним був телефонний дзвінок водія автомобіля Porsche Cayenne, який повідомив, що майже на тому ж місці, місці вчинення ДТП, він виявив ймовірного водія-втікача.

У «Бачівську» прикордонники виявили чоловіка, який понад 10 років перебував у розшуку

Прибувши на місце, патрульні оглянули автомобіль ГАЗ та виявили характерні пошкодження.

Патрульні склали на 43-річного чоловіка адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та ст. 122–4 (Залишення місця скоєння ДТП) КУпАП.

 

Два протоколи склали патрульні на водія, який вчинив та залишив місце автопригоди

Два протоколи склали патрульні на водія, який вчинив та залишив місце автопригоди🔴 https://youtu.be/yMpud-ql0DA 🔴Патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Чернігівській, у якій один з учасників залишив місце події. На місці пригоди інспектори зустріли заявника, який і розповів, що залишив свій автомобіль Porsche Cayenne на парковці, а коли повернувся, то виявив пошкодження, характерні для ДТП. А ось інший учасник місце події залишив.У ході розшукових заходів, патрульні встановили ймовірну марку та колір автомобіля, причетного до автопригоди, та розпочали його пошуки. Та яким неочікуваним був телефонний дзвінок водія автомобіля Porsche Cayenne, який повідомив, що майже на тому ж місці, місці вчинення ДТП, він виявив ймовірного водія-втікача. Прибувши на місце, патрульні оглянули автомобіль ГАЗ та виявили характерні пошкодження.Патрульні склали на 43-річного чоловіка адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та ст. 122–4 (Залишення місця скоєння ДТП) КУпАП. #патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Метки:,

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *