У «Сумигаз» спростувують інформацію про вибух газу в Шостці

загрузка...

Повідомлення про вибух газового котла з посиланням на мера Шостки з’явилося у майже всіх  ЗМІ Сумщини. Проте в ««Сумигаз»  спростувують  інформацію про те, що саме газ став причиною ситуації.

Нагадаємо У Шостці вночі стався вибух. Є постраждалі

«Повідомлення про нібито вибух газового водонагрівача в житловому будинку місті Шостка не відповідають дійсності. На місці працюють фахівці «Сумигазу». За інформацією лікарів щодо постраждалих є факт отруєння чадним газом, не плутати з природним», — коментує подію прессекретан «Сумигаз» Анастасія Шимаріна.

На изображении может находиться: текст «Anastasija Shymarina 57 мин. повдомлення про нбито вибух газового водонагривача B житловому будинку M. шостка не відповдають дйсності. на MİCuİ працюють фахвци . за нформацею лкарi̇в щодо постраждалих € факт отруення чадним газом, не плутати 3 природним. сумськи дебати, данкор онлайн, шостка сумы ваш шанс, евген кудлай, Bci суми Vsisumy- ежедневные новости г. сумы и сумской обл. газета панорама" y шостц вночi̇ стався вибух. € постраждал 9:39 сентября 2020 Hor ини суспильство про це сьогодни, 21 вересия, 강на парат HOï наради повдомив етки микола чога.»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *