У Сумській області орудує банда грабіжників: чому люди проводять розслідування замість поліції (відео)

Грабіжники крадуть дорогу техніку і навіть розбирають трактори на запчастини.

Банда крадіїв тримає в страху кілька сіл в Сумській області. За останні пів року зазирнули чи не в кожну хату. Не гребують нічим, беруть від подушок до техніки. У домогосподарствах викрадено на десятки тисяч гривень. А в поліції досі жодних зачіпок. Людям доводиться самотужки розслідувати та шукати своє майно. Чому так – з’ясовувала кореспондентка «Сьогодні» Олеся Боровик.

Про це повідомляється у випуску Сьогодні.

Крадіжки у селах

Грабунки в селі Супрунівка почалися з кладовища. Згодом крадії дійшли й до живих. У садибі Віктора й Надії викрали техніку та запчастини до неї майже на сто тисяч гривень. Крадії розібрали два трактори.

«Зайшли у двір, бензопили позабирали, зварку, болгарки», — каже житель Супрунівки Віктор Дермильов.

Раніше за такою самою схемою обчистили й подвір’я жителя сусіднього села.

«У нас украли дуже багато чого. Вкрали плуг, циліндри», — розповідає житель села Лідине Віктор Заєць.

Що кажуть у поліції?

У поліції досі жодних версій. На всі питання потерпілих – відповідь одна.

«Не дзвоніть нам, не набридайте, не заважайте слідству», — каже жителька села Лідине Валентина Заєць.

Люди проводять розслідування самостійно

У селі кажуть, що довіри до поліції немає. Тож Віктор почав власне розслідування. І сталося диво. Повернув дещо із викраденого.

«Ми найшли в Білопіллі свій плуг. Своїми власними силами», — розповідає житель села Лідине Віктор Заєць.

Плуг Віктор забрав. Та перед цим довго доводив, що майно належить саме йому. Крадіїв так і не знайшли, а реалізаторів не покарали. Люди вважають, їхні садиби спустошує одна зухвала банда.

Грабіжників помітили

Ймовірних крадіїв навіть зафіксували камери відеоспостереження на одному подвір’ї. Видно, як двоє чоловіків оглядають садибу. Та побачивши камери, йдуть геть. Усі докази селяни передали поліції.

«Все ж таки поліція хай трішки поворушиться і знайде цю банду. Тому що тут поряд декілька сіл і всі потерпають», — зазначила жителька Супрунівки Лариса Дермильова.

«Ворушаться», утім, справді повільно, не приховують у поліції. Бо ж на одному слідчому майже сотня справ.

«Були відпрацьовані ринки, де ведуть продаж, перепродаж. На сьогодні майно не встановлене, може, його ще не збували. Може, є місце де воно зберігається», — каже заступник начальника слідчого відділу Білопільського відділення поліції Ігор Будко.

Це в кращому разі. За гіршим сценарієм, кажуть місцеві жителі, викрадена техніка та запчастини контрабандою попрямували до сусідньої Росії. Люди написали колективну заяву в обласну поліцію, щоб там долучилися до пошуків та звільнили їхні села від серійних злодіїв. Керівництво обіцяє прокоментувати після перевірок.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.