Увага! Стартувала осіння кампанія імунізації диких тварин на на Сумщині

загрузка...

 

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, за якою уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  без лікування завжди закінчується   смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні собаки та бродячі тварини, однак основним джерелом вірусу сказу є червона лисиця.

Для проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних на території 18 районів Сумської області за допомогою авіатранспорту в 2020 році планується обробити площу 17674,000 кв.км. та використати 441,850 тис.доз пероральної вакцини.

Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими та польовими угіддями. Дана приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна, а у середині міститься желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Сумські поліцейські викрили шахрая, який розраховувався сувенірними банкнотами

Вкотре звертаємося до жителів області з проханням, при виявленні приманок – не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.

На изображении может находиться: самолет, небо, на улице и природа

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *