За тиждень на Сумщині зареєстрували 101 надзвичайну подію

Foxtrot UA
загрузка...

За минулий тиждень на території області зареєстровано 101 надзвичайну подію. Про це сьогодні, 23 березня, повідомили в прес-службі ДСНС України у Сумській області.

Внаслідок пожеж загинуло 2 людини. Вогнем знищено та пошкоджено 30 будівель, 4 одиниці автотракторної техніки. Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 116 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 50 будівель, 5 одиниць автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму більше 3 млн. 350 тис. грн.

Сесія міськради на сходах: в’їзд до міста Суми таки хочуть закрити ЧИТАТИ

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 33 боєприпаси часів Другої світової війни, виявлені на території області. Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки.

Інша небезпека, що постає весною – це пожежі у природних екосистемах, які щорічно завдають значних матеріальних втрат, несуть шкоду навколишньому середовищу, можуть спричинити до знищення лісових насаджень, будівель та навіть до людських жертв! Тому застерігаємо, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та у лісах, будьте обережні у поводженні з вогнем.

При виявленні ознак пожежі в природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку “101”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *