Забруднення Псла під Сумами: брехня що брехня?

загрузка...

Минулого тижня на сайті була розміщена новина У Пслі під Сумами знову плавають нечистоти: коли це припиниться? (відео) в якій йшлося про забруднення Псла нечистотами, що було зафіксовано на відео.

Але під час апаратної наради у мера, 6 квітня, директор КП Міськводоканал Анатолій Сагач спростував інформацію про забруднення Псла.

Так він заявив, що інформація не відповідає дійсності. За його словами, «думаючі люди звернули його увагу на те, що на відео дерева на берегах Псла-зелені і,  судячи з усього, це відео знімалося в липні-серпні 2019 року». «Крім того, людина на відео пливе на байдарці, що, з огляду на діючі карантинні заходи, на сьогодні неможливо. Це також, на його думку, підтверджує, що відео знімалося явно не зараз» — сказав Сагач.
Так само він заявив, що на вихідних виїжджав туди зі своїми співробітниками і переконався, що річка чиста.

Станом на 6 квітня на Сумщині 51 випадок COVID-19

Ми ще 10 раз переглянули відео і намагалися розглянути, де ж думаючі люди побачили листя на деревах? Ну ладно листя, де вони байдарку там побачили?

Ми подзвонили в прес-службу Держекоінспекції в Сумській області, фахівці якої тоді оперативно взяли проби води і нам повідомили, що з хвилини на хвилину вони оприлюднять результат. Показники в воді завищені! Чекаємо … Слідкуйте за оновленнями новини

У Сумах недостатньо коштів для придбання необхідної кількості апаратів ШВЛ

2 комментария

Оставить комментарий