ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ на Сумщині стає потужнішою і набирає обертів ®

загрузка...

«Ми готові до конструктиву. Ми ведемо перемовини щодо стратегічних планів розвитку Сумщини. Ми готові бачити в своїй команді усіх, хто прагне покращувати область і працювати, закочуючи рукава, на добробут громадян. Ми впевнені, що чим більше людей до нас приєднається, тим більше корисних справ ми зможемо зробити разом. Бо як відомо, сила – в єдності!» — саме так прокоментував голова обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, депутат обласної ради Олександр Стрельченко факт приєднання до їхньої політичної сили команди сумського політика, громадського діяча, правозахисника Олександра Соколова.

Своєрідна угода між політичними командами була підписана сьогодні, 21 липня, у конгрес-центрі СумДУ.

Присутні говорили про те, що за останні роки недолугого і непрофесійного правління державою, населення втомилося від постійної брехні, від безробіття, від неякісних медичних та освітніх послуг. В країні тотальна демографічна криза, занепад виробництва, спад малого та середнього бізнесу. Тож для того, щоб досягти економічного і соціального успіху, вважають, що варто відкинути будь-які політичні розбіжності та амбіції і об’єднатися заради розвитку.

Замість розрухи — епоха розвитку міста Суми!

«Наша політична сила – чи не єдина в Україні, яка прагне миру, відновлення економіки, повернення соціальних пільг, припинення недолугих реформ. Це бачать і пересічні громадяни, бо як показують результати останніх рейтингів – ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ готові підтримати вже понад 22% українців. Це бачать і політики на місцях, які висловлюють бажання працювати спільно з нашою партією», — зазначив Олександр Стрельченко.

Тож віднині команда ОП-ЗЖ стала ще потужнішою.

«Наша команда вийшла до людей не з набором порожніх обіцянок як інші, а з дуже детальною, професійною програмою дій, потрібних місту. Головний принцип цієї програми — повернути найкраще, а збудувати — надійне. І з усіх політичних сил в Сумах єдина партія, що підтримала нашу програму — це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ. Чому ми так легко знайшли спільну мову? Тому що цю політичну силу підтримують і промисловці, і будівельники, і найкращі освітяни, і підприємці. Тобто ті люди, які не балачками займаються, а будують наше місто, дають людям роботу, наповнюють податками бюджет. Для нас не стояв вибір між тими, хто мітингує, і тими хто працює. Наш єдиний вибір — з тими, хто працює», — висловив своє бачення Олександр Соколов.

Партійці заявляють, що процес формування єдиної команди набирає обертів, і незабаром сумчани побачать в ній чимало людей, чиї заслуги і авторитет в Сумах є беззаперечними.

®

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *