18-річна українка встановила особистий рекорд в рейтингу WTA

Українська тенісистка Марта Костюк встановила особистий рекорд, піднявшись на 65-е місце в рейтингу WTA.

Завдяки успішному виступу на Ролан Гаррос 18-річна українка піднялася на 16 позицію. На Відкритому чемпіонаті Франції Марта Костюк дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася Ярмі Швентек.

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна за підсумками Відкритого чемпіонату Франції залишилася на шостому місці. За даними порталу meta-ratings.kz, свої позиції в рейтингу поліпшили Ангеліна Калініна (120 місце) і Катаріна Завацька (126 місце), який також грали в основі Ролан Гаррос.

Читати також: Шевченко після програшу Нідерландам: Україна знайшла сили переломити хід гри, перейти в атаку

Раніше повідомлялося, що українська тенісистка виграла турнір в Ноттінгемі. Людмила Кіченок і Макото Ніномія стали чемпіонками парного турніру WTA в Ноттінгемі.

У фінальному матчі українка і японка обіграли пару Сторм Сандерс / Керолайн Доулхайд. Кіченок і Ніномія оформили перемогу на тай-брейку.

Людмила Кіченок виграла перший титул з жовтня 2019 року, коли вона в дуеті з Андреєю Клепач стала переможницею Малого Підсумкового турніру в Чжухаї

У парі з Ніном українка виграла перший трофей в кар’єрі.