На Сумщині поліція проводить профілактичні заходи щодо протидії незаконного обігу підакцизних товарів (відео)

З 29 жовтня на території держави розпочався комплекс заходів з протидії кримінальним правопорушенням у сфері обігу спирту, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів.

У ході проведення заходів, завдяки спільним зусиллям поліцейських територіальних підрозділів, управляння превентивної діяльності, управління стратегічних розслідувань та управління внутрішньої безпеки в Сумській області задокументовано 60 фактів незаконного збуту та зберігання підакцизної продукції.

Найпоширенішими порушеннями є:

— торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без марок або з підробленими марками акцизного податку;

— торгівля підакцизними товарами без відповідної ліцензії;

— торгівля вказаними групами товарів з рук та у невстановлених місцях.

У рамках проведених заходів правоохоронці вилучили більше 3 000 пачок сигарет на суму майже 100 000 гривень, 115 літрів алкогольних напоїв на суму близько 6 500 гривень.

На даний час працівники поліції склали 55 адміністративних матеріалів за ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння». Санкція статті передбачає штраф від 3 400 до 10 2000 гривень з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Читати також:  У Сумах патрульні роти ТОР виявили в чоловіка наркотики

Також поліцейські склали 5 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності». В даному випадку на порушників чекає штраф від 17 000 до 34 000 гривень з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Поліцейські не припиняють роботу за даним напрямком, вказаний комплекс заходів ще триває.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *