Де в Сумах можна пройти медичний огляд?

загрузка...

Медичні огляди — це не тільки корисна, а в деяких випадках ще й обов’язкова процедура. В Сумській центральній районній клінічній лікарні передбачили всі можливі варіанти, адже поліклініка повністю укомплектована необхідними вузькими спеціалістами. Є в наявності й обладнання — навіть виїзний флюорограф.

— Ми проводимо декілька видів медичних оглядів для працівників: попередній — коли людина влаштовується на роботу, періодичний — протягом трудової діяльності (санітарна книжка) та профілактичні (медичні) огляди з виїздом спеціалістів та флюорографа на підприємство, — розповідає Юрій Кабанець, голова комісії по проведенню медоглядів працівників певних категорій, водіїв транспортних засобів та ін.

— Для водіїв транспортних засобів також передбачені медогляди — з визначенням групи крові та без її визначення. Вони проводяться за наявності сертифікатів нарколога та психіатра. Мешканці Сумського району, Миколаївської ОТГ Білопільського району та Миропільської ОТГ Краснопільського району можуть отримати сертифікати в нас — їм не потрібно звертатися до профільних медзакладів. А інші повинні отримати довідку від психіатра та нарколога за місцем проживання. Для проходження водійського медогляду потрібен паспорт, 2 фотокартки, військовий квиток (для чоловіків), а для жінок — довідка від гінеколога (можна відвідати спеціаліста у нас).

На Сумщині встановили посилений карантин на території двох районів

Маючи з собою всі необхідні документи — достатньо одного дня, аби впоратися з усім протягом одного дня. Ще в нашій лікарні можна пройти медогляд та отримати медичну довідку, щоб взяти дозвіл (ліцензію) на зброю.

Вартість послуг:

— медогляд водіїв транспортних засобів (із визначенням групи крові) — 339,24 грн.;

— медичний огляд водіїв транспортних засобів (без визначення групи крові, за наявності сертифікатів нарколога та психіатра) — 310,32 грн.;

— наркологічний огляд (сертифікат) — 162,24 грн.;

— психіатричний огляд (сертифікат) — 66,36 грн.;

— медичний огляд для отримання дозволу (ліцензії) на зброю — 266,88 грн.;

— періодичний медичний огляд (санітарна книжка) — від 100 грн.;

— флюорографія — 39,29 грн.;

— ультразвукове діагностичне обстеження — від 54,46 грн.

Куди звертатися? Тел. реєстратури: 66-57-20; кабінету профоглядів — 63-56-35, 66-57-18; наркологічної та психіатричної служби — 66-57-24; мобільний телефон для довідок — (050) 407-37-07.

shans

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *