У Сумах мобільні бригади медиків будуть надавати допомогу хворим на Covid-19 на дому

загрузка...

Медичну допомогу хворим із середнім ступенем перебігу захворювання на Covid-19 у Сумах надаватимуть на дому. Для цього будуть створені спеціальні медичні бригади, до яких увійдуть лікарі й медсестри.

Про це розповів міський голова Сум Олександр Лисенко.

«Враховуючи ситуацію, яка склалась із поширенням звороби на території громади, прошу всіх з максимальною серйозністю поставитись до заходів, що дозволять запобігти поширенню інфекції. Наголошую, що «червоний рівень» із захворюваності на коронавірус означає, що нам з вами треба мобілізувати всі зусилля, аби в короткий термін запобігти стрімкому поширенню хвороби», – наголосив Олександр Лисенко.

Православний священник із Шостки пережив чотири пожежі, змінив два патріархати і грає на ударних

Відділ охорони здоров’я відкрив міську багатоканальну «гарячу лінію» з підтримки хворих на COVID-19.

Лінія цілободова Тел.: 70-00-77.

За цим номером містяни можуть отримати роз’яснення щодо дій у разі появи симптомів або погіршення стану, допомогу в записі до лікаря, рекомендації щодо профілактики. Окрім медичної та інформаційної підтримки, можна буде отримати й психологічну допомогу.

Для проведення консультацій залучені лікарі первинної ланки, факультету післядипломної медичної освіти медичного інституту СумДУ, психологи обласного клінічного медичного центру соціально-небезпечних хвороб.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *