Ухвалено проєкт концепції Сумського госпітального округу: які лікарні об’єднають?

На засіданні Госпітальної ради ухвалили проєкт концепції Сумського госпітального округу, повідомила на своїй сторінці у «Фейсбуці» заступник керівника Сумської ОВА Олена Бойко.

Зокрема, що стосується Сумської міської громади. Кластерними лікарнями визначені: лікарня у складі Центральної міської клінічної лікарні та клінічної лікарні №4 (об’єднані), лікарня у складі клінічної лікарні Святого Пантелеймона та клінічної лікарні №5 (об’єднанні), а також Центр матері та дитини, який включає дитячу клінічну лікарню Святої Зінаїди та клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії.

«Рекомендую керівництву міста пришвидшити процеси об’єднання лікувальних закладів, що будуть форматуватися у кластерні у рамках Концепції, – зазначила Олена Бойко. – Що стосується лікарень, які згідно Концепціїї відносяться до закладів громад. Про закриття закладів мова в Концепції не йде взагалі!!! Подальша робота лікарень громад залежить від рішення самої громади щодо спроможності утримувати ці заклади.

Не виключається і варіант співпраці з кластерними лікарнями, які можуть на базі закладів громад створювати відокремлені підрозділи.

З урахуванням всіх пропозицій і доповнень документ буде розглядатися за участю депутатів на профільній комісії обласної ради. Після цього узгоджене і схвалене рішення на всіх рівнях передамо до Міністерства охорони здоров’я».

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *