«#сторізPROсторіз»: у Сумах відкрилася фотовиставка Анни Клочко (відео)

Фотовиставка сумської мандрівниці та журналістки Анни Клочко з назвою «#сторізPROсторіз» відкрилась у п’ятницю, 7 лютого, у конгрес-центрі Сумського держуніверситету. Це 60 чорно-білих світлин, об’єднаних у 20 триптихів, йдеться в сюжеті UA:СУМИ.

Кожен триптих – одна тема, кожне фото – окрема історія. Роботи зняті у різні роки, в різних країнах на професійну камеру або телефон. Анна Клочко — близько 10 років у фотожурналістиці. Знімає і пише про культуру, мистецтво, спорт і мандри.

«Сумський домашній»: готуємо твердий сир вдома (2 рецепти з фото) [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/sumskij-domashnij-gotuiemo-tverdij-sir-vdoma-2-recepti-z-foto/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

«Ця виставка – результат відвідин багатьох країн світу. Я завжди писала статті про свої мандрівки. А зараз, як фотограф, я хочу розповісти історію, яка стоїть за кожною світлиною», — говорить авторка Анна Клочко.

Одна з історій – «щасливі люди». Літня жінка-безпритульна з Тбілісі, яка, за словами Анни, розповідає дивовижні вуличні історії про своє місто. «Зовсім різні люди з різних країн, але вони, як на мене, випромінюють таке безпосереднє щастя: грузинка Тамара, дівчина-професійний фотограф з Краснодару, і професійний археолог Нейтон з Великобританії», — говорить Анна Клочко.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *