Суми: маленька але гарна не кримінальна новина

Подія сталася в обласному центрі, куди заявниця їхала зі своєю 11-річною дочкою із сусіднього населеного пункту. Про це сьогодні, 10 січня, повідомили в прес-службі патрульної поліції Сумщини.

Як розповіла жінка інспекторам, зазвичай, приїжджаючи до Сум, вони виходили саме на зупинці Сумсько-Київських дивізій. Однак цього разу, маршрут їх руху дещо змінився, тож мати поїхала до центру міста, а доньку, яка сиділа в іншому кінці автобусу, забула про це попередити.

Віталія Нюкіна, якого допомагали шукати користувачі соцмереж, знайшли мертвим [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/vitalija-njukina-jakogo-dopomogali-shukati-koristuvachi-socmerezh-znajshli-mertvim/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

ЇЇ зникнення жінка помітила в районі ринку, коли з автобуса дівчинка так і не вийшла. Спочатку жінка самостійно кинулася на її пошуки, але це не принесло результату. Тож заявниця відразу ж викликала патрульних. Отримавши опис зниклої дівчинки, вартові порядку чимдуж кинулися на її пошуки.

Уже за кілька хвилин, за кількасот метрів, інспектори знайшли дівчинку. Вона спокійно йшла собі вулицею Харківською. Схвильована, але щаслива мама подякувала патрульним за допомогу. Інспектори провели з нею профілактичну бесіду та закликали не залишати дитину без нагляду.

Не залишайте дітей без нагляду, спілкуйтесь із ними та цікавтесь, що відбувається у їхньому житті. Адже ваше піклування та взаєморозуміння є гарантом безпеки ваших близьких! Бережіть один одного!

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *