У Сумах в тролейбусі виріс мох: в планах гриби? (фото)

Вчора, 24 грудня, в фейсбук виклали фотографії (автор Natasha Boyko), які були зроблені в салоні тролейбуса в Сумах. Як стверджував автор, це був тролейбус №5.

Сумчани відразу ж почали кепкуваті з ситуації, використовуючи хештеги #важливепобачити

«Наші тролейбуси рішуче взяли курс на озеленення салонів».
…або ні, не так…
«Знайти в тролейбусі північ — легко!».
….або краще самі придумайте 😁 коментар до фото.
П.с. маршрут #5
П.п.с. ані в Європі, ані в Азії такого сервісу в громадському транспорті не бачила 😂 є чим «пишатися»-написала авторка фото.

«Тут френди пишуть, що в тролейбусах дуже легко знайти північ. Vitaliy Odnorog (директор КП Электроавтотранс), важливо побачити важливе? :)—додав  до тексту авторки сумчанин Павло Борисов.

А це ті самі фото, які викликали бурхливе обговорення.

[su_row][su_column size=»1/2″ center=»no» class=»»][/su_column] [su_column size=»1/2″ center=»no» class=»»][/su_column][/su_row]

Ну і звичайно ж в коментарях під постом сумчани навперебій висміювали сервіс КП

Мати двох маленьких діток з Сумщини потребує фінансової допомоги на лікування [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/region/mati-dvoh-malenkih-ditok-z-sumshhini-potrebuie-finansovoi-dopomogi-na-likuvannja/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Зрештою, на пост звернули увагу працівники КП Електроавтотранс, після чого провели перевірку салону тролейбуса. Результат перевірки був негативним. Моху там вже не було.

 

Як виявилося, фотографії в тролейбусі були зроблені ще на вихідних, а розміщені тільки вчора. Можливо до цього часу в салоні тролейбуса все ж навели порядок. Хоча, з огляду на той факт, що бруд і мох там з’явилися не за один день і навіть не тиждень, то прибрали цю ганьбу з фото, найімовірніше, вже після оприлюднення фотографій. Просто зізнатися було соромно.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *