Роменчанка в останній робочий день вирішила “взяти” з роботи сувенір

В останній день своєї роботи  жителька Ромнів вирішила зробити собі «подарунок» – прихопила з собою офісний телефон. 

Про крадіжку мобільника  з  офісу   в поліцію повідомила  директорка служби таксі. Вона розповіла, що тиждень була відсутня у справах, а коли повернулась –  виявила в офісі лише порожню коробку від телефону. Заявниця припустила, що злочин могла скоїти одна з колишніх працівниць.

У Сумах депутати хочуть по 1 млн грн перед виборами. Губа не трісне? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/u-sumah-deputati-hochut-po-1-mln-grn-pered-viborami-guba-ne-trisne/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Поліцейські вирішили перевірити отриману інформацію і  поспілкувалися із жінкою. Та зізналася.  Пояснила, що забрала вподобану річ після останньої зміни коли ніхто не бачив, бо знала, що більше на роботу не вийде. Сподівалась, що її не викриють, оскільки тривалий час цим телефоном ніхто не користувався.

Поліцейські вилучили викрадене і повернули власниці.

А ось дії колишнього диспетчера кваліфікували за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. За скоєне їй загрожує тепер покарання  від  сплати чималого штрафу аж до позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Відділ комунікації поліції Сумської област

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *