Увага! Поліція в Сумах просить допомогти встановити особу померлої

В реанімаційному відділенні Сумської обласної клінічної лікарні 18 лютого померла невідома жінка,  яка того ж дня була доставлена до лікарні  каретою швидкої медичної допомоги з вулиці Набережна річки Стрілки в Сумах.

При жінці не було жодних документів, тож особу її встановити на даний час не вдалося. Поліція звертається до громадян, які можуть знати померлу, та допоможуть правоохоронним органам встановити її особу.

Прикмети померлої жінки: на вигляд близько 60 років, зріст 163 см., вагою близько 60 кг, волосся сиве, довжиною до плечей, обличчя кругле, очі блакитні, ніс прямий, зуби повністю відсутні, вуха середні з проколом.

На Сумщині суд виніс вирок злочинній групі, яка пограбувала пенсіонерів [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-sud-vynis-virok-zlochinnij-grupi-jaka-pograbuvala-pensioneriv/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Була одягнута в пальто коричневого кольору довжиною до колін, джинси темного кольору, кофту бежевого кольору, кофту зеленого кольору, шарф коричневого кольору та  коричневі чоботи.

Особливі прикмети: на правому плечі є дугоподібний шрам розміром до 30 см, внизу живота – шрам від видалення апендиксу розміром 7 см.

При померлій була «Т-подібна» тростина обтягнута електроізоляційною стрічкою синього кольору, за допомогою якої пересувалась при житті. Ймовірно за життя вживала спиртні напої та жебракувала в районі центрального ринку та біля церков.

Прохання до всіх, хто володіє будь-якою інформацією про особу померлої жінки,  повідомити до Сумського відділу поліції за телефонами: /0542/ 66-72-05, 66-72-04 або «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *