Екоінспекцією підтверждено факт можливого забруднення лісових земель: поліція встановлює винних

загрузка...

Сьогодні, 15.01.2021, із соціальних мереж Державній екологічній інспекції у Сумській області стало відомо про те, що невстановлені особи на автомобілі «ГАЗ-66» зливали нечистоти прямо посеред лісу між селами Велика Чернеччина та Битиця.

Нагадаємо: Під Сумами в лісі зливають нечистоти (відео)

На изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, снег, на улице и природа

У ході обстеження території неподалік бази відпочинку «Росинка» було виявлено автомобільні сліди та сліди розливу забрудненої рідини. Під час детального огляду місцевості було встановлено, що нечистоти стікали по схилу лісової балки, завдожки 30 м. Загальна площа забрудненої території складає щонайменше 100 кв.м.

Крім того, на місці подій відчувався неприємний запах, характерний для неочищених стічних вод. Відтак, факт розливу нечистот візуально підтвердився.

Читати також:  Легендарного спортсмена Володимира Голубничого нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

Прослідувавши до кінця лісового масиву екоінспектори виявили ще одне місце з аналогічним забрудненням земель. Площа цієї ділянки склала 12 кв.м.

Задля здійснення інструментально-лабораторних досліджень фахівцями Інспекції було відібрано проби ґрунту з обох зазначених ділянок. У разі підтвердження вмісту забруднюючих речовин та після отримання нормативно-грошової оцінки земель, Інспекцією буде розраховано розмір збитків, заподіяних забрудненням земельних ресурсів.

Наразі встановленням винних осіб та обставин займаються правоохоронці.

Держекоінспекція в Сумській області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *