На Херсонщині вибухотехніки поліції Сумської області розміновують заміновані рашистами поля

Возможно, это изображение 2 человека и на открытом воздухе

Понад місяць вибухотехніки ГУНП в Сумській області, в складі зведеного загону саперів поліції України, надають допомогу в розмінуванні території Херсонщини. На минулому тижні поліцейські сапери з Сумщини виявили та очистили від протипіхотних і протитанкових мін значні ділянки територій, врятувавши тим життя багатьох людей.

«Обстежуючи ділянку території біля одного з населених пунктів Херсонщини, ми з колегами виявили в ґрунті поставлену ворогами протипіхотну міну ОЗМ -72, від якої в різні боки тягнувся тонкий металевий дріт. Оглянувши знахідку, і знешкодивши її, нам здалося дивним, що на такому великому відрізку території знаходилася лише одна загороджувальна міна. Тож ретельно оглянули і перевірили за допомогою щупів всю ділянку місцевості поряд. І недарма, бо, як виявилося, ми натрапили на добре замасковане мінне поле, яке облаштували росіяни, поставивши два ряди протипіхотних фугасних мін нажимної дії ПМН-2. Протягом робочої зміни зняли ще п’ятнадцять таких мін та знищили їх», – говорить старший інспектор вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області Ігор Черняк.

Возможно, это изображение на открытом воздухе

Як зазначають вибухотехніки ГУНП в Сумській області, територія звільненої від окупантів Херсонщини дуже забруднена різними вибухонебезпечними предметами. Мінні загородження трапляються дуже часто. Причому подекуди ворог влаштовував для наших військових і цивільних людей мінні пастки, ховаючи протипіхотні міни серед протитанкових.

Враховуючи те, що триває війна, українцям варто бути надзвичайно пильними і обережними. Радимо людям, у випадку виявлення будь-яких боєприпасів їх не чіпати. Обов’язково, про виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів, повідомляйте представників місцевої влади, сільських чи міських голів, військових, поліцію чи рятувальників. З’ясувати ступінь небезпеки від знахідки зможе лише фахівець.

Возможно, это изображение 3 человека, военная форма и на открытом воздухе

Громадяни, пам’ятайте, сьогодні від вашої пильності, розсудливості та тверезого мислення напряму залежить ваше здоров’я і життя.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *