На Сумщині колишній голова районної військової адміністрації постане перед судом

Слідчими Конотопського районного відділу поліції за матеріалами та оперативним супроводом Управління стратегічних розслідувань в Сумській області та Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом Конотопської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно на даний час вже колишнього голови районної військової адміністрації, який з метою одержання неправомірної вигоди для себе, скориставшись владою та воєнним станом, здійснив незаконне вилучення майна (ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, голова районної військової адміністрації 2 березня 2022 року, не маючи жодних належних правових підстав у вигляді рішення військового командування, взагалі не будучи суб’єктом уповноваженим на прийняття рішення про вилучення майна, наказав начальнику виробничого підрозділу місцевої дирекції залізничних перевезень передати йому наявне дизельне паливо нібито для забезпечення оборони та гуманітарних потреб.

У такий спосіб, без будь-якого документального оформлення та без складання акта про примусове вилучення майна, посадовець незаконно вилучив 17 300 л дизельного пального, вартість якого 588 027 гривень. При цьому для перевезення пального обвинувачений скористався приватним бензовозом, який перевіз вилучений дизель на приватну автозаправну станцію.

На даний час посадовець вже звільнений з посади. За клопотанням слідчого та прокурора, з метою відшкодування шкоди потерпілому – державному підприємству, накладено арешт на нерухоме майно обвинуваченого вартістю 588 000 гривень, а також на 2800 л дизельного пального, яким він заволодів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *