Сумська влада запевнила, що скандальну будівлю по вул.Інтернаціоналістів демонтують (ВІДЕО)

І зонов про незаконне будівництво в сквері по вул.Інтернаціоналістів міста Суми.

Нагадаю, що ПП взяв в оренду землю і там мав бути літній майданчик. Він там не з`явилася, а замість цього вже під самий кінець дії договору оренди, ПП побудував капітальну споруду. Тепер замість маленького кіоску там фактично супермаркет. А термін оренди добіг кінця і продовжувати договір ніхто в СМР  з ПП не збирається. Принаймні мене так запевнили.

Звернувся я до депутата міської ради Дмитра Лантушенко, який один з небагатьох, хто в СМР активно реагує на подібне самоуправство, а саме на незаконне будівництво в місті. І ось, нарешті, 29 листопада, Дмитро Лантушенко, перший заст.мера Володимир Войтенко і представник ДАБІ зібралися біля незаконної новобудови. Ну, як ви розумієте, і я не міг упустити такої можливості, щоб не дізнатись з перших вуст, що ж влада збирається зробити?

Мене запевнили, що протягом тижня будуть підготовлені всі документи, в п’ятницю комісія розгляне і все, приїдуть і знесуть цю будку до бісової бабусі.

Але все ж, у мене сумніви. На жаль, мова йде не про МАФ, а про вже капітальну споруду. Коли її тільки починали будувати і сумчани у весь голос кричали про це, на жаль, на це будівництво сумські чиновники закрили очі. А сьогодні знести практично готову, капітальну і нехай навіть незаконну будівлю, вкрай складно, щоб при цьому ще й не порушити закон.

Але Володимир Войтенко сказав, що можна … (див ВІДЕО) І я йому дуже хочу вірити.  Він і мер міста господарі в Сумах чи ні? Ось і подивимось …

p.s. На жаль, немає в нас активних сумчан, які свого часу пікетували поліцію, тому що там порушувався закон. Ці сумчани розміщували білборди по місту про створення громадської організації тощо. Скінчилися активісти або гроші на їх оплату скінчилися. А то б за ніч по камінчику, по дощечці і розібрали б цю незаконну будку.

І наостанок, за словами В.Войтенка, у міста був план віддати цей сквер під будівництво другого Макдональдсу. Але план теж скінчився … А жаль. На цьому поки все. Далі буде…

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/457810391606555/