У Сумах судитимуть комунальника за забруднення земля біля Чешки

Забруднення земельної ділянки поблизу о. Чеха зі збитками в 1,6 млн грн – судитимуть службовця КП Сумської міської ради.

Окружною прокуратурою міста Суми затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно головного інженера одного з комунальних підприємств Сумської міської ради за неналежне виконання службових обов’язків зі збитками понад 1,6 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, обвинувачений, відповідно до дефектного акту від 2 лютого 2021 року, був обізнаний про неналежний технічний стан каналізаційних мереж, зокрема й каналізаційного колодязя по вул. Замостянська в м. Суми,

однак не вжив заходів щодо ремонту мережі та допустив його експлуатацію у аварійному стані. У результаті чого стався витік стічних вод з каналізаційного колодязя та забруднення земельної ділянки поблизу озера Чеха площею 360 м2.

Відповідно до висновків Державної екологічної інспекції у Сумській області в результаті таких протиправних дій обвинуваченого навколишньому середовищу спричинено шкоду на суму 1 млн 662 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *