Врятувати життя: Небайдужі -остання надія сім’ї Коваленко з Буринського району

загрузка...

Привіт друзі! Чуже горе взагалі важко зрозуміти. Воно стає ближче, тільки коли ти сам пережив щось подібне. Багато людей проходять повз таких публікацій і в чомусь я можу їх зрозуміти.

Сьогодні багато шахраїв. Інші вважають «Ось у мене було з родичем, ми самі впоралися, кредит брали». Все це вірно !! Але не можна всіх судити за одним шаблоном — по собі. Ситуації бувають різні. Принаймні, перед тим, як прийняти рішення по публікації, ми перевіряємо документи, щоб переконатися, що це не обман.

Завдяки зусиллям депутатів облради Кабмін погодив створення на Сумщині 5 районів

Далі вирішувати вам. Але якщо вам не важко, зробіть репост і поставте в коментах + щоб фейсбук або твітер розширив охват. Можливо хтось погодитися допомогти людині. Це не дитина, але ситуація вкрай складна.

До нас звернулися волонтери від імені дочки Коваленко Сергія, жителя села Червона Слобода Буринского району. Можливо ви стикалися вже з цим оголошенням нещодавно. Волонтери кажуть, що руху на рахунку немає! Такі справи…

«Просимо допомоги! Після обстеження в Сумському обласному онко диспансері, лікарі зробили висновок що пухлину оперувати не можливо, тепер тільки хіміотерапії… Розпочата 3 хіміотерапія…коштів не вистачає… Один курс хіміотерапії обходиться родині в 17 тис. грн… Попереду ще 2 курси, а також імунотерапія… Просимо найменшої але такої важливої допомоги…

Не будьмо байдужими! Все добро зроблене нами,повернеться нам у множині… Просто не пройдіть мимо біди родини Коваленко…

Реквізити для надання допомоги:
Карта ПриватБанк 4149439017798301
(картка на ім’я сина, Коваленко Олександра)
+у коментарі хто прочитав цей крик про допомогу.
0958116442
Контактний телефон для інформації. Катя (волонтер)»

Якщо необхідно більше довідок, у волонтера можете дізнатися. У неї великий пакет цих паперів

Оставить комментарий