Міста Сумщини: хто і навіщо знищує Буринь? (відео)

Місту Буринь може бути «капець» за всіма статтями… І це не просто слова, а нинішня реальна дійсність, пише Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Буринь із містечка перетворюється на звичайне село, яке через кілька років взагалі може стати хутором. А якщо точніше – звичайною територією. Промисловість тут давно вже зникла, ніякої роботи немає. Жителі міста виїжджають хто куди.

І якщо раніше тут були більш-менш нормальні дороги, то нині вони розбиті вщент. Тобто, доріг немає, залишилися тільки такі-сякі напрямки. Цілодобово містом снують багатотонні вантажівки та автоцистерни з різними хімікатами, які транспортують хімічні добрива із станції Путивль, що в Бурині, та підприємства «Єврохім», а ще – зерно на два елеватори, які діють теж у місті.

У школах по всій Україні збираються оголосити карантин [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/u-shkolah-po-vsij-ukraini-zbirajutsja-ogolositi-karantin/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Екологічна ситуація в Бурині критична, захворюваність на онкологічні та тяжкі інші хвороби – зашкалює. Саме про це 10 березня 2020 року, велася серйозна та стурбована мова на санкціонованій акції жителів, яка відбулася в районі між Новоселівським житловим масивом та залізним шляхом. Городяни висловили свою позицію щодо відвантаження та транспортування отрутохімікатів, добрив, аміаку по житловому району міста. Також змусили міське керівництво вирішувати питання доріг, по яких їздять багатотонні фури.

Деталі ситуації, яка нині склалася в Бурині, — на відео Наталії Кузнєцової-Віноградової, члена Національної спілки журналістів України:

ivanzhytnyk.com

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *