На Сумщині до 5 років засуджено жінку, яка побила чоловіка

Липоводолинським відділом Роменської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення відносно 44-річної жительки смт Липова Долина, яка жорстоко побила чоловіка.

Подія сталась у червні 2016 року в смт Липова Долина. У парку «Козацький» на березі річки Хорол компанія святкувала День селища. Після тривалого застілля між двома присутніми спочатку виник словесний конфлікт, після чого жінка зіштовхнула чоловіка з лавки, а коли той опинився на землі, з усієї сили нанесла йому 5 ударів ногою по спині. 41-річний місцевий житель отримав забій нирок, перелом ребер, розрив селезінки, з подальшим її видаленням. Вказані травми відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.

Куди звертатися в разі домашнього насильства… [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/korisna-informacija/kudy-zvertatysia-v-razi-domashnoho-nasylstva/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Як розповів начальник Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури Денис Бондаренко, за вироком Липоводолинського районного суду обвинувачену визнано винною та засуджено за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння) КК України до 5 років позбавлення волі.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *