У Білопіллі карантинні обмеження через виявлений випадок сказу

Як повідомляє Білопільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, у зв’язку з підтвердженням захворювання тварин на сказ на території Білопілля, по вул. Крячківський вигін, 55, десятого грудня було проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білопільській РДА.

У ході засідання комісія вирішила ввести карантинні обмеження у неблагополучному пункті  м.Білопілля, а саме по вулиці Крячківський вигін, 55, та в загрозливій зоні по вулицях Бережанка, Крячківський вигін, Сагайдачного, Чапаєва, провулках Чапаєва та Ліцманів. Затверджено План комплексних заходів щодо ліквідації та локалізації вогнища сказу тварин в м.Білопілля, вул. Крячківський вигін 55.

Поліція Сумщини розшукує двох шахрайок, які «зняли порчу» з пенсіонерки разом з 9000 грн [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/policija-sumshhini-rozshukuie-dvoh-shahrajok-jaki-znjali-porchu-z-pensionerki-razom-z-9000-grn/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Власникам тварин прохання провести профілактичні щеплення проти сказу (собаки, коти). Звертатися в Білопільську районну державну лікарню ветеринарної медицини, тел. 9-27-03

Як прокоментував начальник Білопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Сергій Бондаренко, 24 листопада, близько третьої години ночі, на подвір’я за вказаною адресою зайшла лисиця. Її атакувала вівчарка, а господар добив. Оскільки собака контактувала з дикою твариною, а власник – із собакою, адже оглядав її на ймовірність укусів, тіло лисиці направили на бактеріологічне дослідження в Сумську лабораторію. І якщо один вид проведених досліджень показав негативний результат, то другий – підтвердив, що тварина була хворою на сказ.

Наразі собака проходить спеціальні профілактичні щеплення, за нею встановлено 60-денний нагляд. Ситуація контрольована

bilopillia.city

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *