Департамент інфраструктури міста Суми: чоботар без чобіт (фото)

Є в місті департамент інфраструктури. Функцій у нього просто вагон. Перелік на фото нижче.

На сайті міськради вказано, що департамент знаходиться за адресою: місто Суми вул.Горького, 21

Тобто ті, хто відповідає за порядок в місті, кожного дня йдуть на роботу в цю будівлю, навколо якої валяється сміття. А там його досить багато. Про це написала в фейсбук жуналіст Оксана Ковальова, надавши як доказ фотографії. Як же тоді керівництво департамента зможе навести порядок в Сумах, якщо навіть навколо свого робочого місця не в змозі цього зробити?

Жах: на Сумщині знайшли мішки з трупами собак та котів (фото 18+) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/zhah-na-sumshhini-znajshli-mishki-z-trupami-sobak-ta-kotiv-foto-18/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column][/su_row]

Ще один цікавий момент. Все на тому ж сайті Сумської міськради в інформації про департамент, вказана адреса сайту департаменту. На цьому сайті в розділі «контакти» зазначено, що директором підприємства все ще є Велітченко Едуард Вікторович, хоча він з серпня 2019 року там вже не працює.

Звичайно, є версія про те, що працівники департаменту так завантажені роботою, що їм і вгору глянути ніколи, тому від втоми просто не помічають сміття під ногами і з тієї ж причини забули внести зміни на сайті або видалити його за непотрібністю.

Може бути, що надлюдські навантаження та втома і є причиною того, що на сміття по всьому місту ніхто не звертає уваги і не тільки на нього. Так а чим же тоді зайняті працівнки в департаменті, що так сильно втомлюються?

автор фото Оксана Ковальова

https://www.facebook.com/rahlukhiv/posts/2776772282404898

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *