Google нам у свідки: Суми – найромантичніше місто

Команда аналітиків Picodi.com перевірила статистику «романтичних» пошукових запитів в інтернеті і склала рейтинг найромантичніших міст України.

В пошуках кохання

У списку фраз, які ми розглядали, були «валентинки», «визнання в любові», «побачення», «квіти» і ін., Пов’язані з Днем святого Валентина. Частота подібних запитів перед святом усіх закоханих зростає в усій Україні. Однак, в деяких містах прагнення приємно провести час з «другою половинкою» росте більше, ніж в інших.

Результати обробки статистичних даних Google по Україні показали, що найромантичніші українці живуть в Сумах, Полтаві та Миколаєві. У цих містах зростання пошукових запитів, пов’язаних з Днем усіх закоханих, був найбільший. Суми – це місто з багатою історією, де щорічно проводяться музичні фестивалі «Бах-фест», «Джаз-фест», «Органум», «Булат». Можливо, це і робить сумчан цінителями теплих відносин і романтики.

Київ зайняв 17 місце в рейтингу «романтиків». Мабуть, жителів мегаполісу відволікає від Валентинова дня робоча суєта.

Споживчий кошик в Україні 2020: їжте тільки не вдавіться [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/korisna-informacija/spozhivchij-koshik-v-ukraini-2020-izhte-i-ne-podavitsja/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Серед 24 досліджених міст найменше цікавляться Днем святого Валентина і всім, що з ним пов’язано, в Луцьку (24 місце), Одесі (23 місце) і Донецьку (22 місце).

Весь рейтинг виглядає наступним чином:

Методологія

Рейтинг заснований на порівнянні зростання популярності запитів у пошуковій системі Google за період січень-лютий 2019 роки (на основі архівних даних сервісу Google Keyword Planner). У дослідження були включені адміністративні центри 24 областей України. Аналізувалися пошукові запити на українській і російській мовах.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *