“Капітан” покидає біло-сердечний корабель:Лисий замість Лисенка

Цього тижня сумський міський голова Олександр Лисенко написав заяву про звільнення з посади керівника Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»пише sumy.today. Олександр Лисенко член партії «Батьківщина» з 2006 року. З 2010 по 2012 рік очолював міську організацію. Із 2012 і до останнього часу був головою Сумської обласної парторганізації.

Павло Карабута більше не очолює поліцію в Сумах [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/pavlo-karabuta-bilshe-ne-ocholiuie-politsiiu-v-sumakh/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

За нашою інформацією, виконувати обов’язки голови  Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» буде Вадим Лисий, ексдепутат Сумської міськради (2010-2015 роки, фракція «Батьківщина»). Вадима Лисого називають людиною нардепа Ігоря Молотка, помічником якого Вадим Лисий був протягом двох скликань – VII (2012-2014 роки, фракція «Партії регіонів») і VIII (2014-2019, група «Воля народу»).

За  інформацією, яку ми отримали зы своїхджерел, на цю посаду, крім В.Лисого, претендував ще й депутат міськради Анатолій Сагач (директор КП Міськводоканал)

Наразі отримати коментар Олександра Лисенка нам не вдалося. Його телефон вимкнено. Начальник відділу пресслужби Сумської міськради Ольга Семениста відповіла, що до партії «Батьківщина» вона відношення не має і може коментувати тільки  діяльність Лисенка на посаді сумського міського голови. А речниця обласної «Батьківщини» Олена Дяговець сказала, що інформацією про зміну керівництва не володіє.

Однак, ці відомості нам підтвердили три незалежних одне від одного джерела.

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *